Blachy perforowane

Firma Sitodrut ma w swojej ofercie blachy perforowane znajdujące szerokie zastosowanie w przemyśle. Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości siatek metalowych, sit oraz sprzedażą blach perforowanych od ponad 60 lat, i w tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w doborze odpowiednich metod produkcji. Blacha perforowana stalowa, nierdzewna, oferowane przez firmę Sitodrut to gwarancja trwałości. Zamówienia realizujemy z należytą precyzją oraz z zachowaniem najwyższych standardów.

Zastosowanie blach perforowanych w przemyśle

Blacha perforowana jest używana w konstrukcjach maszyn oraz urządzeń, w tym systemach wentylacyjnych i nie tylko. Dzięki swojej solidności oraz trwałości materiały z tej kategorii znajdują również szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprawdzają się bardzo dobrze w ogrodzeniach i balustradach, w produkcji bram garażowych oraz parawanów. O ich zastosowaniu możemy mówić także w przypadku przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego, rolnego, jak również w branży meblowej i w aranżacji wnętrz.

Blacha perforowana jest także coraz częściej używana na elewacjach budynków, wykorzystując ich właściwości estetyczne, a także użytkując jako materiał ochronny. Panele elewacyjne z blachy sprawdzają się jako element nowoczesnej architektury. Stal nierdzewna, z której są tworzone, pojawia się na elewacjach biurowców i galerii handlowych, a także nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Blachy perforowane – Śląsk – firma Sitodrut

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem wybranego materiału z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową i za pośrednictwem formularza na stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zakupu oraz zastosowania blachy perforowanej. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby firmy, która mieści się w Gliwicach, przy ulicy Robotniczej 2. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.