Siatki tkane nierdzewne

Oferta siatek tkanych firmy Sitodrut obejmuje wytrzymałe siatki tkane nierdzewne. Są to siatki z drutu ze stali odpornej na korozję w zetknięciu z cieczami, rozcieńczonymi kwasami oraz pod wpływem warunków atmosferycznych. Wysokiej jakości siatki nierdzewne na długo zachowują swoje właściwości oraz mogą by użytkowane w wymagających warunkach.

Oferujemy siatki o różnych szerokościach oraz z możliwością zarabianych brzegów. Produkty są dopasowywane do potrzeb konkretnego zamówienia. Siatki są dostępne do zakupu w arkuszach oraz z metra lub w rolkach.

Zastosowanie siatki tkanej ze stali nierdzewnej

Siatki tkane z drutu ze stali nierdzewnej są użytkowane podczas filtrowania, przesiewania, segregowania i znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Używa się ich do zabezpieczania przed gryzoniami i płazami, a także do odmulania, osuszania czy oczyszczania. Stal nierdzewna dodatkowo wpływa na ich wytrzymałość, dzięki czemu siatki nierdzewne są użytkowane w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, ogrodniczym i nie tylko.

Sitodrut od lat produkuje tkane siatki ze stali nierdzewnej. Firma oferuje usługę dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Nasze produkty powstają w oparciu o nowe technologie, z wykorzystaniem materiałów spełniających unijne wymogi. Dysponujemy dużym parkiem maszynowym oraz zapleczem technologicznym. Jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjny produkt w przystępnych cenach, które są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem siatki tkanej nierdzewnej, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie zastosowania siatek i sit, a także pomożemy dopasować optymalne rozwiązanie.