Sita tkane

Firma Sitodrut wytwarza wysokiej jakości sita tkane. Oferta obejmuje siatki tkane nierdzewne, siatki tkane ocynkowane, metalowe oraz siatki tkane stalowe. Asortyment spełnia najwyższe wymogi pod względem wytrzymałości oraz jest produkowany z materiałów spełniających wymogi unijne.

Zastosowanie siatek tkanych

Sita tkane są wykonywane z drutów okrągłych o średnicy zależnej od rodzaju sita i przeplatanych ze sobą wedle określonego sposobu. Są to metalowe siatki o drobnej, lekkiej konstrukcji. Jednocześnie sita tkane metalowe są mocne i wytrzymałe oraz wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki temu jest to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach, w filtracji i nie tylko. Sita tkane są stosowane w budownictwie, ogrodnictwie oraz przemyśle rolnym. Używa się ich do wykonywania osłon autostradowych przeciw płazom. W aranżacji wnętrz siatki tkane sprawdzają się w roli dekoracyjnej, ale także w roli moskitier przeciw owadom. Są również wykorzystywane w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, hutniczym oraz motoryzacyjnym.

Sita tkane firmy Sitodrut

Oferta firmy Sitordut obejmuje sita z drutów chromoniklowych, żaroodpornych, ocynkowanych stalowych, niklowych, mosiężnych oraz miedzianych. Zajmujemy się wytwarzaniem siatek ogrodzeniowych z drutu ocynkowanego, z PCV oraz chromoniklowych. Produkty są dostępne w arkuszach oraz w rolkach – z metra. Oferujemy również krążki, tuleje, stożki, sita okuwane i oprawiane, zgrzewane czołowo rękawy wykorzystując technikę mikroplazmową.

Jako producent sit, jesteśmy w stanie dopasować zamówienie do indywidualnych potrzeb Klienta. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zapleczem technologicznym niezbędnym do realizacji zróżnicowanych zleceń, przy spełnieniu najwyższych standardów produkcji. Produkujemy sita o szerokościach i kształtach dopasowanych do potrzeb odbiorców, z brzegami zaokrąglonymi lub ostrymi. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem sit tkanych, zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytanie i pomożemy dopasować optymalne rozwiązanie oraz dokonamy indywidualnej wyceny.