Siatki zgrzewane – wybierz produkt najwyższej jakości!

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości siatki zgrzewane. Dostarczamy artykuły na rynek krajowy i na rynki zagraniczne. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w wytwarzaniu sit. Jako firma o wieloletniej tradycji przestrzegamy najwyższych standardów dotyczących jakości naszych siatek.

Oferujemy uniwersalne materiały charakteryzujące się wysoką odpornością na działanie różnorodnych czynników. Nasze produkty są przystosowane do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Zachowują swoje właściwości techniczne niezależnie od czynników atmosferycznych, zmiennych temperatur czy wilgoci, jak i od obciążeń mechanicznych.

Siatka zgrzewana – produkcja

Producent siatki zgrzewanej, firma Sitodrut, oferuje siatki i sita ze stali zwykłej, ocynkowanej po procesie zgrzewania – siatka zgrzewana ocynkowana – oraz siatki ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu w produkcji stopów o odpowiednich właściwościach nasze siatki znajdują wszechstronne zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu oraz w budownictwie.

Wysoką jakość siatek uzyskujemy dzięki nowoczesnym technologiom, które wykorzystujemy przy produkcji siatek zgrzewanych. Niezawodne parametry konstrukcyjne sprawiają, że produkt jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Do zamówień wykorzystujemy drut stalowy lub ocynkowany.

Jakie siatki zgrzewane dostępne są w naszej stałej sprzedaży? Specjalizujemy się w produkcji sit oraz siatek o różnych parametrach. Oferujemy siatki:

  • o różnorodnych średnicach drutu (od 0,025 do 2,50 mm),
  • o różnej wielkości oczek (wielkość oczek może wynieść nawet 40 000 oczek /cm2),
  • o różnych konfiguracjach,
  • o szerokim przeznaczeniu.

Siatki zgrzewane – wymiary

Siatka zgrzewana o oczkach kwadratowych
do zbrojenia szkła, budowlana typu 'RABITZA’ do zbrojenia.

 

Wymiar oczka

Nominalna średnica drutu

Materiał

W [mm]

d [mm]

 

12

0,50

Stal niskowęglowa
(goła i ocynkowana)

12

0,80

25

1,0

 

Zastosowanie siatki – dowiedz się, do czego możesz ją wykorzystać!

Nasza siatka zgrzewana wykorzystywana jest w wielu dziedzinach przemysłu oraz w budownictwie. Producent siatek zgrzewanych, firma Sitodrut, oferuje siatki, które sprawdzają się między innymi jako wypełniania bram, furtek oraz przęseł ogrodzeniowych czy balustrad. Dzięki dobrym właściwościom estetycznym można stosować je w ogrodzeniach o charakterze dekoracyjnym. W budownictwie siatki zgrzewane wykorzystywane są też jako zbrojenia. W ten sposób posadzka jest wytrzymała i odporna na ewentualne uszkodzenia oraz pęknięcia.

Zgrzewana siatka jest użytkowana do produkcji kontenerów, koszów i boksów, w sufitach podwieszanych i ściankach działowych czy w wentylacji. Można stosować je również w produkcji filtrów i sit, osłon maszyn i urządzeń, rozmaitych osłon, przegród i nie tylko – indywidualnie dobrana średnica drutu pozwala na wiele innych zastosowań. Nasze produkty nadają się również do konstrukcji klatek hodowanych czy kojców.

Siatki zgrzewane – producent Sitodrut – sprawdź, co mamy do zaoferowania

Dzięki zróżnicowanym wymiarom oczek (w konkretnych zleceniach wykorzystujemy też drut ocynkowany) można dobrać towar dostosowany do konkretnego zastosowania. Nasze wyroby odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie mamy rozmaite rozwiązania – w tym siatki ze stali nierdzewnej, filtracyjne, tkane, krepowane czy karbowane.

Dlaczego jeszcze warto postawić na oferowane przez Sitodrut zgrzewane siatki? Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji z ponad 63-letnim doświadczeniem w branży. Dbamy nie tylko o to, aby oferowane przez nas produkty charakteryzowała wysoka jakość, ale również przykładamy szczególną uwagę do jakości obsługi i wymagań klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasza elastyczność i otwartość na potrzeby klienta zostały docenione na międzynarodowym rynku. Współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych zakątków świata, w tym między innymi z Belgią, Danią, Ukrainą, Łotwą, Estonią, Białorusią, Brazylią czy Japonią.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów, możemy zaoferować dopasowanie optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu drogą telefoniczną, e mail, bądź bezpośrednio w naszym oddziale mieszczącym się w Gliwicach. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.