Siatka krepowana

W ofercie firmy Sitodrut dostępna jest wysokiej jakości, wytrzymała siatka krepowana. Dzięki swojej konstrukcji jest to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w budownictwie i nie tylko. Siatka krepowana jest wykonana z drutów falowanych okrągłych o splocie płóciennym. W zależności od gęstości splotu osiągana jest różna wielkość oczek.

Siatki krepowane – zastosowanie

Siatki krepowane wykorzystywane są w budownictwie, a także w przemyśle rolnym, motoryzacyjnym, w produkcji maszyn i nie tylko. Siatka krepowana wykorzystywana jest w wypełnieniach balustrad, bram i ogrodzeń, w boksach, ścianach działowych oraz w przegrodach magazynowych. Siatka krepowana nadaje się również do osłon kratek wentylacyjnych i kominowych, a także do osłon w różnego typu urządzeniach. Używa się jej w pojazdach dostawczych, do osłony reflektorów czy zabezpieczeniach przestrzeni ładunkowej. Siatka krepowana znajduje zastosowanie w przesiewaniu i filtrowaniu.

Dzięki specjalnej solidnej konstrukcji siatka krepowana jest odporna na odkształcenie. Na długo zachowuje swoje właściwości oraz jest wysoce wytrzymała. Wymiar oczek pozostaje niezmienny, siatka nie rozciąga się dzięki zastosowaniu struktury falowanej.

Siatki krepowane Sitodrut

Firma Sitordut zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale również produkcją siatki krepowanej. Posiadamy własny park maszynowy, a wszystkie wyroby powstają z zastosowaniem opracowanych przez lata technik. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały spełniające wymogi unijne. Dostarczamy na rynek wyroby metalowe dostosowane do różnorodnych oczekiwań użytkowników. Możemy zaoferować naszym Klientom realizację indywidualnych zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem. Oferujemy siatki o różnych wielkościach i średnicach oczek, w arkuszach oraz z rolki. Wytwarzamy krążki, tuleje, stożki, sita okuwane oraz oprawiane.

W naszej ofercie dostępne są siatki karbowane o różnych parametrach – wielkość oczka, szerokość siatki, średnica drutu może różnić się, w zależności od życzeń i potrzeb klienta.

Wysokiej jakości siatka krepowana  wybierz Sitodrut Gliwice!

Siatka karbowana to jedna z naszych specjalizacji. Wszystkich zainteresowanych naszymi produktami serdecznie zachęcamy do poznania naszej wszechstronnej oferty, a także do kontaktu. Jesteśmy dostępni zarówno pod numerem telefonu, jak i adresem e mail.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą działalnością i pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla Państwa sytuacji. Jeżeli chcą się Państwo poradzić przed zakupem – serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami, doradzimy, które siatki karbowane będą najlepsze w danej sytuacji. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani z zakupu. Zapraszamy!