O firmie - międzynarodowe uznanie

Produkcja sit i siatek - sita z drutu

Nasze produkty znajdują uznanie w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu, między innymi: maszynowym, samochodowym, lotniczym czy odlewniczym. Oprócz tego proponujemy rozwiązania dla branży farmaceutycznej, budowlanej, a także chemicznej. Współpracujemy z przedsiębiorstwami zajmującymi się piekarnictwem, młynarstwem czy mleczarstwem. Fakt, że jesteśmy producentem a nie tylko dystrybutorem, pozwala nam indywidualnie dopasować realizację do zlecenia nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sitodrut to firma o wieloletniej tradycji, która może się pochwalić 63-letnim stażem w wytwarzaniu sit. Nasze doświadczenie, elastyczność i otwartość na potrzeby klientów sprawiają, że przedsiębiorstwo jest doceniane nie tylko na rynku polskim, ale także w państwach takich jak: Belgia, Niemcy, Dania, Ukraina, Łotwa, Estonia, Białoruś, Brazylia czy Japonia.

Różnorodność

Chcąc dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości, dbamy o to, aby materiały użyte do produkcji spełniały normy europejskie, a ponadto ciągle szkolimy się i rozwijamy poprzez aktywne uczestnictwo naszego zespołu w licznych targach krajowych i międzynarodowych. Nasze sita i siatki znajdują zastosowanie w firmach reprezentujących przeróżne gałęzie przemysłu, między innymi w przemyśle:

  • samochodowym, lotniczym, maszynowym, odlewniczym,
  • okrętowym, farbiarskim, farmaceutycznym, gumowym,
  • celulozowo-papierniczym, szklarsko-ceramicznym,
  • budowlanym, naftowym, wydobywczym, chemicznym,
  • hutniczym, drzewnym, mleczarskim, piekarniczym. zbożowo-młynarskim
Produkcja sit i siatek - sita z drutu

Nasza historia

Firma powstała w 1853 r. Od 1955 r. produkujemy sita i siatki, a od 30 lat działamy pod nazwą PPH SITODRUT sp. z o.o.

Produkcja sit i siatek - sita z drutu

Nasza siedziba

Nasz zakład mieści się w Gliwicach przy ul. Robotniczej 2 na terenie GZUT.

1853

Rok założenia

4000

oczek na cm²

Chcesz nawiązać z nami współpracę i lepiej poznać nasze możliwości?