Siatka tkana stalowa

Oferta siatek tkanych produkowanych przez Sitodrut zawiera siatkę tkaną stalową. Jest to wszechstronna siatka przeznaczona do stosowania w różnorodnych dziedzinach przemysłu. Materiał, z którego wykonywana jest siatka tkana stalowa, wyróżnia się najwyższą jakością.

Przeznaczenie siatki tkanej stalowej

Siatka tkana stalowa ma szereg zastosowań. Używa się jej w budownictwie, przemyśle chemicznym, rolnictwie oraz w systemach wentylacyjnych. Siatki ze stali znajdują również zastosowanie w maszynach, urządzeniach chłodniczych, służą do w produkcji koszy i kontenerów. Są też używane w sitach i przesiewaczach.

Siatki stalowe tkane Sitodrut

Firma Sitordut oferuje wysokiej jakości siatki plecione ze stali, spełniające najwyższe wymagania pod względem wytrzymałości oraz użyteczności. Działamy na rynku od 1853 roku i przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie z zakresu produkcji siatek i sit. Nasze produkty powstają na nowoczesnym parku maszynowym, z zastosowaniem opracowanych przez lata technologii. Standardy, które wypracowaliśmy, sprawiają, że jesteśmy liderem w branży siatek stalowych.

 

Siatka tkana stalowa jest dostępna w arkuszach oraz w rolkach. Oferujemy opcję zaokrąglenia (zarabiania) na życzenie Klienta. Zamówienia wyceniamy indywidualnie. Szczegóły można ustalić, kontaktując się z naszą obsługą. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w zakładce kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania zadawane za pośrednictwem maila, formularza na stronie oraz drogą telefoniczną. Nasza obsługa pomoże dopasować produkt odpowiedni do określonych zastosowań i spełniający wszystkie wymagania.