Sita plecione

Oferta firmy Sitodrut obejmuje sita plecione stosowane w przesiewaniu i klasyfikacji materiałów w zakładach przeróbczych i nie tylko. Oferujemy sita o różnej gęstości splotu oraz wielkościach. Nasze wyroby spełniają najwyższe wymagania pod względem wytrzymałości oraz jakości. Dzięki zastosowaniu autorskich technologii, nasze sita wyróżniają się solidną konstrukcją oraz są odporne na rozciąganie i zmianę wielkości oczek.

Zastosowanie sit plecionych

Sita plecione są stosowane w różnych dziedzinach przemysłu, a tym w zakładach przeróbczych surowców mineralnych. Stanowią główny element przesiewaczy i są użytkowane przy podziale materiałów sypkich na frakcje. Mogą być również stosowane w rożnego rodzaju filtrach, do oddzielania, oczyszczania i nie tylko. Znajdują zastosowanie w separacji ciał stałych od cieszy, oczyszczaniu wody itp.

Producent sit plecionych – firma Sitodrut

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz opracowanie własnych technologii produkcji pozwalają nam zagwarantować odbiorcom produkt wysokiej klasy. Sami produkujemy sita oraz siatki plecione, wykorzystując atestowane surowce. Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu możemy dopasować każde zlecenie indywidualnie do potrzeb klienta.

Oferujemy sita i siatki z metra, w rolkach oraz arkusze. Wytwarzamy krążki, tuleje, stożki itp., sita okuwane oraz oprawiane i nie tylko. W produkcji wykorzystujemy splot prosty płócienny, skośny oraz skośny bezoczkowy.

Każde zamówienie podlega wycenie przez nasz dział handlowy oraz może zostać spersonalizowane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą sit plecionych, zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową oraz za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie internetowej. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gliwicach, na ulicy Robotniczej.