Siatki stalowe techniczne

Oferta siatek stalowych wytwarzanych przez firmę Sitodrut obejmuje wysokiej jakości siatki techniczne. Ta kategoria zawiera produkty stosowane w budownictwie oraz w przemyśle i posiadające wiele funkcji. Siatki stalowe techniczne są wykorzystywane do wyznaczania stref, zabezpieczania magazynowanych i transportowanych materiałów, w pracach budowlanych,w filtrach oraz sitach i nie tylko.

Zakres zastosowań, jakie posiada siatka stalowa jest dodatkowo zwiększony dzięki użyciu w produkcji różnych rodzajów drutu. Siatki techniczne ze stali nierdzewnej są m in zabezpieczone przed korozją oraz są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki doborowi odpowiednich materiałów w produkcji, siatki techniczne zyskują określone właściwości fizyczne pożądane w poszczególnych zastosowaniach, w tym na przykład dobre przewodnictwo elektryczne bądź cieplne, odporne na działanie kwasów, zasad i wysokiej temperatury.

Zastosowanie stalowych siatek technicznych

Siatki zgrzewane techniczne mogą pełnić rolę sit, osłon oraz filtrów. Znajdują zastosowanie w produkcji ogrodzeń oraz w rolnictwie i sadownictwie. Są wykorzystywane jako osłony przeciw szkodnikom czy zgrzewane siatki pszczelarskie.

Firma Sitodrut oferuje parę wariantów siatek technicznych, dzięki czemu można dopasować produkt do konkretnych potrzeb. Siatki techniczne stalowe są wykonywane z drutu o kilku średnicach oraz dostępne są różne rozmiary oczek. Nasz asortyment siatek stalowych jest dostępny w dobrych cenach. Jeśli są Państwo zainteresowani siatkami technicznymi, zapraszamy do kontaktu w naszym oddziale bądź drogą telefoniczną i mailową. W razie potrzeby pomożemy dopasować odpowiednią siatkę do konkretnego zastosowania. W osobnych kategoriach dostępne są również specjalistyczne siatki stalowe plecione oraz siatki stalowe ocynkowane.