Siatka metalowa tkana

W ofercie siatek tkanych produkowanych przez Sitodrut dostępna jest siatka tkana metalowa. Jest to wszechstronna siatka stosowana w różnorodnych gałęziach przemysłu. Materiał jest korzystny cenowo i wyróżnia się wytrzymałością dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wysokiej jakości metali.

Przeznaczenie siatki tkanej metalowej

W zależności od użytego w produkcji materiału, siatka metalowa tkana może być użytkowana w rożnych dziedzinach. Siatki ze stali chromoniklowej i kwasoodpornej mogą być dopuszczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Siatka z drutu chromoniklowego nadaje się do stosowania w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, technicznym itp.

Jesteśmy producentem siatek z różnych metali stopowych.

Siatki metalowe Sitodrut

Firma Sitodrut ma doświadczenie w produkcji siatek i działa na rynku od 1853 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjny produkt spełniający najwyższe wymagania pod względem wytrzymałości oraz użyteczności. Nasze siatki powstają na parku maszynowym, z zastosowaniem wypracowanych przez lata technologii. Dzięki opracowanym standardom jesteśmy pionierem w branży siatek metalowych. Oferujemy siatki z drutów chromoniklowych, żaroodpornych, ocynkowanych stalowych, niklowych, miedzianych, mosiężnych i brązu cynowego.

Siatka metalowa jest dostępna w arkuszach oraz w rolkach. Oferujemy opcję zaokrąglenia (zarabiania) brzegów wedle życzenia Klienta. Zamówienia są wyceniane indywidualnie. Celem ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. W zakładce kontaktu znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem maila, formularza na stronie oraz drogą telefoniczną. Pomożemy Państwu dopasować produkt odpowiedni do konkretnych zastosowań, który spełni wszystkie oczekiwania.