Siatki karbowane

Wśród wielu dostępnych typów siatek firma Siodrut oferuje również siatkę karbowaną. Charakterystyczną cechą jest w tym przypadku falowana struktura drutu oraz splot płócienny. Sita karbowane mogą mieć różną wielkość oczek, w zależności od gęstości splotu. Jeśli poszukują Państwo sita o dużej wytrzymałości, te oczekiwania spełni nasza siatka karbowana. Producent wyrobów z metalu, firma Sitodrut, najwyższej jakości siatki, sita z drutu oraz siatki tkane dla różnych gałęzi przemysłu.

Siatka karbowana, ze względu na oczka o równomiernych wymiarach, jest odporna na rozklejanie oraz rozciąganie. Wysoka wytrzymałość osiągnięta w procesie karbowania powoduje, że siatki znajdują bardzo szerokie zastosowanie.

Siatka karbowana – jakie zastosowanie?

Sita karbowane wyróżniają się wysoką trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu są uniwersalnym materiałem stosowanym z powodzeniem w różnych branżach. Używa się ich do przesiewania i filtrowania, a także w osłonach maszyn i urządzeń, wentylacji, w produkcji koszy, klatek oraz kojców i nie tylko. Siatka karbowana jest niezastąpiona między innymi w przemyśle rolnym, a także w budownictwie.

Jednocześnie siatki karbowane posiadają walory dekoracyjne, dzięki czemu są stosowane w aranżacji wnętrz oraz w ogrodach, jako estetyczny i funkcjonalny materiał. Używa się ich w bramach, ściankach działowych czy do wypełniania balustrad.

Producent siatek karbowanych, firma Sitodrut

Sitodrut oferuje najwyższej jakości wyroby z metalu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji siatek, jesteśmy w stanie zaoferować materiały spełniające najwyższe wymagania użytkowników.

Duże zaplecze technologiczne pozwala nam dopasować zamówienie do potrzeb Klienta. Realizujemy różnorodne zlecenia, zachowując najwyższe standardy. Możemy wykonać dla Państwa siatkę zgodnie z określonymi wytycznymi odnośnie wymiarów i wielkości oczek, a także zaproponować optymalne rozwiązania do konkretnych zastosowań. Posiadamy duży park maszynowy, dzięki czemu żadne zamówienie nie stanowi dla nas trudności. Jeśli są Państwo zainteresowani siatkami karbowanym,zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. W zakładce kontaktu dostępne są wszystkie niezbędne informacje.