Siatka krepowana

W ofercie firmy Sitodrut dostępna jest wysokiej jakości, wytrzymała siatka krepowana. Dzięki swojej konstrukcji jest to materiał, który znajduje szerokie zastosowanie w rożnych gałęziach przemysłu, w budownictwie i nie tylko. Siatka krepowana jest wykonana z drutów falowanych okrągłych o splocie płóciennym. W zależności od gęstości splotu osiągana jest różna wielkość oczek.

Zastosowanie siatki krepowanej

Siatki z tej kategorii są wykorzystywane w budownictwie, a także w przemyśle rolnym, motoryzacyjnym, w produkcji maszyn i nie tylko. Wykorzystuje się je w wypełnieniach balustrad, bram i ogrodzeń, w boksach, ścianach działowych oraz w przegrodach magazynowych. Siatka krepowana nadaje się również do osłon kratek wentylacyjnych i kominowych, a także do osłon w różnego typu urządzeniach. Używa się jej w pojazdach dostawczych, do osłony reflektorów czy zabezpieczeniach przestrzeni ładunkowej. Znajduje zastosowanie w przesiewaniu i filtrowaniu.

Dzięki specjalnej solidnej konstrukcji siatka krepowana jest odporna na odkształcenie. Na długo zachowuje swoje właściwości oraz jest wysoce wytrzymała. Wymiar oczek pozostaje niezmienny, siatka nie rozciąga się dzięki zastosowaniu struktury falowanej.

Siatki krepowane Sitodrut

Firma Sitordut zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale również produkcją siatki krepowanej. Posiadamy własny park maszynowy, a wszystkie wyroby powstają z zastosowaniem opracowanych przez lata technik. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały spełniające wymogi unijne. Dostarczamy na rynek wyroby metalowe dostosowane do różnorodnych oczekiwań użytkowników. Możemy zaoferować naszym Klientom realizację indywidualnych zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem. Oferujemy siatki o różnych wielkościach i średnicach oczek, w arkuszach oraz z rolki. Wytwarzamy krążki, tuleje, stożki, sita okuwane oraz oprawiane.