Siatki stalowe plecione

Wśród siatek metalowych odrębną kategorię stanowią statki stalowe plecione, określane również jako tkane bądź przeplatane. Są to siatki o prostym bądź skośnym splocie płóciennym. Siatka stalowa pleciona wyróżnia się lekką konstrukcją. Posiada drobne oczka, przez co jest stosowana między innymi w filtracji cieczy oraz gazów. Nadaje się do przesiewania drobnych frakcji. Szczególny rodzaj siatki stalowej plecionej to sito o splocie holenderskie, czyli siatka bezoczkowa.

Siatka stalowa pleciona i jej zastosowanie

Siatki stalowe plecione mają szereg zastosowań. Używa się ich między innymi w budownictwie, przemyśle chemicznym, ogrodnictwie i rolnictwie, a także w systemach wentylacyjnych, maszynach, urządzeniach chłodniczych, w produkcji koszy, kontenerów i nie tylko. Siatka stalowa pleciona jest szeroko wykorzystywana jako element przesiewaczy oraz sit.

W ofercie firmy Sitodrut dostępna jest szeroka gama siatek stalowych o różnym stopniu wytrzymałości, splocie i wielkościach oczek. Siatki różnią się kształtem oraz przeznaczeniem, przy czym są wysoce uniwersalne i nadają się do rozmaitych zastosowań. Jeśli poszukują Państwo odpowiedniego rozwiązania, zapraszamy do kontaktu drogą mailową i telefoniczną bądź do dowiedzenia naszego oddziału. Jako firma z dużym, ponad 60- letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w statkach metalowych dla różnych gałęzi przemysłu. Spośród dostępnych sit z pewnością dobierzemy odpowiedni produkt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania. Siatki stalowe Sitodrut są dostępne w korzystnych cenach oraz stanowią jeden z wiodących produktów w swojej dziedzinie. Nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały stosowane przy wytwarzaniu siatek pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.