Siatka tkana ocynkowana

Oferta siatek tkanych wytwarzanych przez firmę Sitodrut obejmuje siatki tkane ocynkowane. Są to siatki z drutu przeplatanego wedle określonego sposobu, dla uzyskania siatki o odpowiedniej drobnej konstrukcji. Siatka tkana ocynkowana posiada dodatkowe zabezpieczenie mechaniczne i antykorozyjne w postaci warstwy ochronnej cynku. Produkty z tej kategorii są wytrzymałe oraz odporne na różnorodne czynniki, w tym wilgoć.

Siatka wykonana z ocynkowanego drutu posiada charakterystyczną metaliczną powłokę. W produkcji jest tkana z drutów ocynkowanych (poddanych wcześniej procesowi galwanizacji), dzięki czemu na długo zachowuje swoje właściwości, również podczas użytkowania w wymagającym środowisku. Odporność korozyjna siatki ocynkowanej w stosunku do stali nieocynkowanej jest znacznie większa, a przy tym jest to produkt wyróżniający się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Zastosowanie siatki tkanej ocynkowanej

Siatka tkana jest również znana jako siatka pleciona lub przeplatana. Dzięki swojej wytrzymałości znajduje bardzo szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Najwyższa precyzja wykonania powoduje, że siatki tkane wyróżniają się estetycznym wyglądem i są użytkowane w charakterze dekoracyjnym, na przykład w aranżacji wnętrz.

Tkane siatki ocynkowane zabezpieczone przed korozją są użytkowane w różnych gałęziach przemysłu jako siatki techniczne, w produkcji ogrodzeń dla zwierząt, ponieważ są przystosowane do użytku zewnętrznego oraz mają solidną konstrukcję. Spotykamy je w obudowach i osłonach różnorodnych sprzętów.

Oferta Sitodrut – siatki ocynkowane

Firma Sitodrut jest producentem siatki plecionej i posiada własny park maszynowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować realizację zamówień precyzyjnie do potrzeb Klientów. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale również wytwarzaniem siatki, przez co możemy dopasować produkt zgodnie z wymaganą szerokością siatki, kształtem (brzegi zarabiane lub cięte) oraz wielkością oczek.

Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na siatkę tkaną ocynkowaną, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a także pomożemy dopasować produkt odpowiednio do konkretnego zastosowania.