Siatki zgrzewane

Firma Sitodrut ma w swojej ofercie wysokiej jakości siatki zgrzewane. Producent dostarcza artykuły na rynek krajowy i na rynki zagraniczne. Możemy pochwalić się przeszło 63-letnim stażem w wytwarzaniu sit. Jako firma o wieloletniej tradycji, przestrzegamy najwyższych standardów dotyczących jakości naszych siatek. Oferujemy uniwersalne materiały charakteryzujące się wysoką odpornością na działanie różnorodnych czynników. Zgrzewane siatki i sita są przystosowane do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Zachowują swoje właściwości techniczne niezależnie od czynników atmosferycznych, zmiennych temperatur czy wilgoci, jak i od obciążeń mechanicznych.

Siatki zgrzewane – produkcja

Producent siatki zgrzewanej, firma Sitodrut, oferuje siatki i sita ze stali zwykłej, ocynkowanej po procesie zgrzewania – siatka zgrzewana ocynkowana – oraz siatki ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu w produkcji stopów o odpowiednich właściwościach, nasze siatki znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Produkcja siatki zgrzewanej opiera się o sprawdzone technologie. Niezawodne parametry konstrukcyjne naszej siatki zgrzewanej sprawiają, że produkt jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.

Zastosowanie siatek zgrzewanych

Zgrzewane siatki znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu oraz w budownictwie. Producent siatek zgrzewanych, firma Sitodrut, oferuje siatki , które sprawdzają się między innymi jako wypełniania bram, furtek oraz przęseł ogrodzeniowych czy balustrad. Dzięki dobrym właściwościom estetycznym można stosować je w ogrodzeniach o charakterze dekoracyjnym. Zgrzewane siatki są użytkowane do produkcji kontenerów, koszów i boksów, w sufitach podwieszanych i ściankach działowych czy w wentylacji. Można stosować je również w produkcji filtrów i sit, osłon maszyn i urządzeń, rozmaitych osłon, przegród i nie tylko. Nasze siatki nadają się również do konstrukcji klatek hodowanych czy kojców.

Siatki zgrzewane – producent Sitodrut

Dzięki zróżnicowanym wymiarom oczek można dobrać siatkę zgrzewaną dostosowaną do konkretnego zastosowania. Nasze wyroby odznaczają się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem siatki, możemy zaoferować dopasowanie optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do kontaktu drogą telefoniczną, mailową bądź w naszym oddziale.